Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Çankaya adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Harita

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Adres
Atatürk Bulvarı, No: 43, Sıhhıye, Çankaya/Ankara

Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi Telefon
(312) 311 2714

Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Çankaya ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Kız Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Kız Teknik Meslek Lisesi Altındağ Ankara başlıklı yazımız ile Atatürk Kız Teknik Meslek Lisesi adres, Atatürk Kız Teknik Meslek Lisesi harita ve Atatürk Kız Teknik Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.