Zonguldak Karaelmas Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Zonguldak Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Zonguldak müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Harita

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Adres
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Rektörlüğü İncivez, Zonguldak Merkez, Zonguldak Merkez/Zonguldak

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Telefon
(372) 257 4010

Zonguldak ilimizin Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zonguldak Merkez ilçesinde bulunan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ziya Gökalp İlköğretim Okulu (Zonguldak Merkez) Zonguldak Merkez Zonguldak başlıklı yazımız ile Ziya Gökalp İlköğretim Okulu (Zonguldak Merkez) adres, Ziya Gökalp İlköğretim Okulu (Zonguldak Merkez) harita ve Ziya Gökalp İlköğretim Okulu (Zonguldak Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.