Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu Demirci adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu Manisa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu Harita

Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu Adres
Ziya Gökalp Nurettin Kelem İöo, Kasımfakı Mahallesi, Okul Caddesi, No: 5, Demirci/Manisa

Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu Telefon
(236) 462 1404

Manisa ilimizin Demirci ilçesinde bulunan Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Demirci ilçesinde bulunan Ziya Gökalp Nurettin Kelem İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Merkez Efendi İlköğretim Okulu Şehzadeler Manisa başlıklı yazımız ile Merkez Efendi İlköğretim Okulu adres, Merkez Efendi İlköğretim Okulu harita ve Merkez Efendi İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.