Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yüreğir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Ceyhan Yolu Üzeri 4. Km, Yüreğir/Adana

Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 346 4471

Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunan Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yüreğir ilçesinde bulunan Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.