Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yüksekova adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Hakkari müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yeni Mahalle Milli Eğemenlik Caddesi,, Yüksekova, Hakkari, Yüksekova/Hakkari

Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(438) 351 2536

Hakkari ilimizin Yüksekova ilçesinde bulunan Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yüksekova ilçesinde bulunan Yüksekova Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şemdinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Şemdinli Hakkari başlıklı yazımız ile Şemdinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Şemdinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Şemdinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.