Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu Harita

Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu Adres
Bağlarbaşı Mahallesi, Nilüfer Caddesi, No: 41, Hamitler, Osmangazi/Bursa

Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(224) 245 5995

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Yüksek Öğretim Hilal Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Karacabey Prenses Kız Öğrenci Yurdu Karacabey Bursa başlıklı yazımız ile Karacabey Prenses Kız Öğrenci Yurdu adres, Karacabey Prenses Kız Öğrenci Yurdu harita ve Karacabey Prenses Kız Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.