Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Harita

Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Adres
Yildiz Teknik Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı 34349 Beşiktaş/İstanbul

Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Telefon
(212) 383 2350

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Ytü – Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ytü - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Beşiktaş İstanbul başlıklı yazımız ile Ytü - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı adres, Ytü - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı harita ve Ytü - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı telefon hakkında bilgiler verilmektedir.