Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yozgat Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Yozgat müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Organize Sanayi Girişi Yozgat, Ankara Karayolu 24. Km, Yozgat Merkez/Yozgat

Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(354) 558 1101

Yozgat ilimizin Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yozgat Merkez ilçesinde bulunan Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Doğan Özpolat Kız Teknik ve Meslek Lisesi Kadışehri Yozgat başlıklı yazımız ile Şehit Doğan Özpolat Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Şehit Doğan Özpolat Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Şehit Doğan Özpolat Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.