Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Harita

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Adres
Yıldız Kampüsü Barbaros Bulvarı 34349 Yıldız-İstanbul
, Beşiktaş/İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Telefon
(212) 383 7070

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Şişli İstanbul başlıklı yazımız ile Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü adres, Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü harita ve Yıldız Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.