Yıldız Teknik Üniversitesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yıldız Teknik Üniversitesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yıldız Teknik Üniversitesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita

Yıldız Teknik Üniversitesi Adres
Beşiktaş, Ytü, 34349 Yıldız, Beşiktaş/İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Telefon
(212) 383 7070

İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşiktaş ilçesinde bulunan Yıldız Teknik Üniversitesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi Güngören İstanbul başlıklı yazımız ile Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi adres, Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi harita ve Yıldız Teknik Üniversitesi - YTÜ İnşaat Fakültesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.