Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) Yenice adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) Çanakkale müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) Harita

Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) Adres
Yeşilyurt İöo, Yeni Mahalle Ortaokul Sokak,, Yenice/Çanakkale

Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) Telefon
(286) 474 3016

Çanakkale ilimizin Yenice ilçesinde bulunan Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenice ilçesinde bulunan Yeşilyurt İlköğretim Okulu (Yenice) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan TÜKODER | Tüketiciyi Koruma Derneği Çanakkale Şubesi Çanakkale Merkez Çanakkale başlıklı yazımız ile TÜKODER | Tüketiciyi Koruma Derneği Çanakkale Şubesi adres, TÜKODER | Tüketiciyi Koruma Derneği Çanakkale Şubesi harita ve TÜKODER | Tüketiciyi Koruma Derneği Çanakkale Şubesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.