Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Seyhan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Gürselpaşa Mahallesi, 1. Sokak, No: 1, Seyhan/Adana

Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(322) 261 1415

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Seyhan ilçesinde bulunan Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yüreğir Adana başlıklı yazımız ile Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Yüreğir İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.