Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Konak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
1209 Sokak, No: 23 Yenişehir, Konak/İzmir

Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(232) 433 4930

İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Konak ilçesinde bulunan Yenişehir Dr. Osman Yaşar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bornova İzmir başlıklı yazımız ile Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.