Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Atatürk Mahallesi, Devlet Sahil Yolu No: 6, Ünye/Ordu

Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(452) 324 0998

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Yeninesil Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu Gölköy Ordu başlıklı yazımız ile Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu adres, Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu harita ve Özel Kotyd Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ordu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.