Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçelievler adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Harita

Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Adres
Kocasinan Merkez Mahallesi, Mahmutbey Yolu Caddesi, No: 198, Bahçelievler/İstanbul

Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Telefon
(212) 639 2222

İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Bahçelievler ilçesinde bulunan Yenibosna Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ufuklar Koleji | Bahçelievler Bahçelievler İstanbul başlıklı yazımız ile Ufuklar Koleji | Bahçelievler adres, Ufuklar Koleji | Bahçelievler harita ve Ufuklar Koleji | Bahçelievler telefon hakkında bilgiler verilmektedir.