Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu Ümraniye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu Adres
İnkılap Mahallesi, Küçüksu Caddesi, No: 3, Ümraniye/İstanbul

Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(216) 634 1100

İstanbul ilimizin Ümraniye ilçesinde bulunan Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ümraniye ilçesinde bulunan Yamanevler Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Tatlısu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Ümraniye İstanbul başlıklı yazımız ile Özel Tatlısu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Tatlısu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Tatlısu Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.