Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yalova Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yalova müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Gaziosmanpaşa Mahallesi, Tuna Caddesi, No: 50 Yalova Merkez/Yalova

Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(226) 814 1698

Yalova ilimizin Yalova Merkez ilçesinde bulunan Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yalova Merkez ilçesinde bulunan Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gazi Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Çınarcık Yalova başlıklı yazımız ile Gazi Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi adres, Gazi Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi harita ve Gazi Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.