Yakupkalfa İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yakupkalfa İlköğretim Okulu Eyyübiye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yakupkalfa İlköğretim Okulu Şanlıurfa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yakupkalfa İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yakupkalfa İlköğretim Okulu Harita

Yakupkalfa İlköğretim Okulu Adres
Dede Osman Mahallesi, Okul Sokak No: 7, Eyyübiye, Şanlıurfa Eyyübiye/Şanlıurfa

Yakupkalfa İlköğretim Okulu Telefon
(414) 215 5741

Şanlıurfa ilimizin Eyyübiye ilçesinde bulunan Yakupkalfa İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Eyyübiye ilçesinde bulunan Yakupkalfa İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu (Hilvan) Hilvan Şanlıurfa başlıklı yazımız ile Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu (Hilvan) adres, Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu (Hilvan) harita ve Yavuz Sultan Selim İlköğretim Okulu (Hilvan) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.