Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Deniz Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı No: 225, Yenişehir/Mersin

Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(324) 473 2767

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Yahya Günsür Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şevket Pozcu Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Şevket Pozcu Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Şevket Pozcu Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Şevket Pozcu Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.