Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Uzunköprü adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Edirne müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
M. Fevzi Çakmak Mahallesi, İı. Murat Sokak, No: 18, Uzunköprü/Edirne

Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(284) 513 1630

Edirne ilimizin Uzunköprü ilçesinde bulunan Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Uzunköprü ilçesinde bulunan Uzunköprü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Serhat İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Edirne Merkez Edirne başlıklı yazımız ile Serhat İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Serhat İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Serhat İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.