Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Beşikdüzü adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Harita

Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Adres
Vardarlı Mahallesi, 14 Şubat Caddesi, No: 17, Beşikdüzü/Trabzon

Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu Telefon
(462) 871 7073

Trabzon ilimizin Beşikdüzü ilçesinde bulunan Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Beşikdüzü ilçesinde bulunan Usta Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Çaykara Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu Çaykara Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Çaykara Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Çaykara Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Çaykara Ortaöğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.