Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) Harita

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) Adres
Altunizade Mahallesi, Mahir İz Caddesi, No: 23, Pk: 34674, Üsküdar/İstanbul

Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) Telefon
(216) 400 2287

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar Üniversitesi Güney Yerleşkesi (Kampüs) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi Üsküdar İstanbul başlıklı yazımız ile İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi adres ve Uygulama ve Araştırma Merkezi harita hakkında bilgiler verilmektedir.