Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Üsküdar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Ferah Mahallesi, İrmak Sokak, No. 43 Üsküdar/İstanbul

Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(216) 461 0706

İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Üsküdar ilçesinde bulunan Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ümraniye İstanbul başlıklı yazımız ile Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adres, Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi harita ve Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.