Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Harita

Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Adres
Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, Kaledere Mahallesi, Çınarlık Sokak, No: 32, Ünye, Ordu, Ünye/Ordu

Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Telefon
(452) 324 0100

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Ünye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi adres, Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi harita ve Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.