Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Harita

Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Adres
Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi, Liseler Mahallesi, Santral Sokak, No: 4 Ünye, Ordu, Ünye/Ordu

Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi Telefon
(452) 323 3330

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi adres, Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi harita ve Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.