Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ünye adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Ordu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Atatürk Mahallesi, Sağlık Sokak, No: 31, Ünye, Ordu, Ünye/Ordu

Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(452) 323 5969

Ordu ilimizin Ünye ilçesinde bulunan Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ünye ilçesinde bulunan Ünye 70. Yıl Cumhuriyet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ünye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Ünye Ordu başlıklı yazımız ile Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adres, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi harita ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.