Üniversite Mahallesi Muhtarlığı iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Üniversite Mahallesi Muhtarlığı Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Üniversite Mahallesi Muhtarlığı Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Üniversite Mahallesi Muhtarlığı yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Üniversite Mahallesi Muhtarlığı Harita

Üniversite Mahallesi Muhtarlığı Adres
Kalkınma Mahallesi, Akif Saran Caddesi, No: 2 / A, Bostancı, Ortahisar/Trabzon

Üniversite Mahallesi Muhtarlığı Telefon
(462) 325 8861

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Üniversite Mahallesi Muhtarlığı ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Üniversite Mahallesi Muhtarlığı iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kuzey Üniversite Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Özel Kuzey Üniversite Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu adres, Özel Kuzey Üniversite Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu harita ve Özel Kuzey Üniversite Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.