Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Gemlik adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Harita

Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adres
Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Orhaniye Mahallesi, Abdullah Fehmi Caddesi, No: 8, Gemlik/Bursa

Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon
(224) 525 0651

Bursa ilimizin Gemlik ilçesinde bulunan Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Gemlik ilçesinde bulunan Umurbey Celal Bayar Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gemlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi Gemlik Bursa başlıklı yazımız ile Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi adres, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi harita ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.