Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Osmangazi adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Harita

Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Adres
Uludağ Üniversitesi Ali Osman Sönmez Kampüsü, Osmangazi/Bursa

Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Telefon
(224) 261 5540

Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Osmangazi ilçesinde bulunan Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu Gemlik Bursa başlıklı yazımız ile Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu adres, Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu harita ve Gemlik Asım Kocabıyık Meslek Yüksek Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.