Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu Nilüfer adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu Bursa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu Harita

Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu Adres
Merkez Mahallesi,, Nilüfer/Bursa

Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu Telefon
(224) 234 3643

Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Nilüfer ilçesinde bulunan Uludağ Üniversitesi Mennan Pasinli Meslek Yüksek Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Osmangazi Bursa başlıklı yazımız ile Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu adres, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu harita ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.