Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tuzla adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Aydinli Mahallesi, Dere Sokak,, Tuzla/İstanbul

Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(216) 393 6971

İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunan Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tuzla ilçesinde bulunan Tuzla İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi Beylikdüzü İstanbul başlıklı yazımız ile Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi adres, Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi harita ve Vali Muammer Güler Anadolu Öğretmen Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.