Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mamak adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Türközü Mahallesi, 433. Sokak, No: 2, Mamak/Ankara

Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(312) 365 6214

Ankara ilimizin Mamak ilçesinde bulunan Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Mamak ilçesinde bulunan Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Çankaya Ankara başlıklı yazımız ile Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi adres, Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi harita ve Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.