Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Harita

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Adres
Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı, No: 16 / A Gimat, Yenimahalle/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon
(312) 397 7400

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgut Özal Üniversitesi Yabancı Diller Okulu Keçiören Ankara başlıklı yazımız ile Turgut Özal Üniversitesi Yabancı Diller Okulu adres, Turgut Özal Üniversitesi Yabancı Diller Okulu harita ve Turgut Özal Üniversitesi Yabancı Diller Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.