Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Harita

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Adres
Abdülkadir Geylani Caddesi, 1238. Sokak, No: 7-5, Ostim, Yenimahalle/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Telefon
(312) 385 8100

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu adres, Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu harita ve Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.