Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü Harita

Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü Adres
Abdülkadir Geylani Caddesi, 1238. Sokak, No: 7-5, Ostim, Yenimahalle/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü Telefon
(312) 385 8100

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi OSTİM Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü adres, Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü harita ve Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.