Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Harita

Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Adres
Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı, No: 16 / A, Gimat Kampüsü, Yenimahalle/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu Telefon
(312) 397 7400

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgut Özal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Turgut Özal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu adres, Turgut Özal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu harita ve Turgut Özal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.