Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Yenimahalle adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Harita

Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Adres
Çamlıca Mahallesi, Anadolu Bulvarı, No: 16 / A Gimat, Yenimahalle/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü Telefon
(312) 397 7400

Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenimahalle ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi GİMAT Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Keçiören Ankara başlıklı yazımız ile Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü adres, Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü harita ve Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.