Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Keçiören adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Ankara müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Harita

Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Adres
Gazze Caddesi, No: 7, Etlik Kampüsü, Pk: 06010, Etlik, Keçiören/Ankara

Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü Telefon
444 2009

Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Keçiören ilçesinde bulunan Turgut Özal Üniversitesi Etlik Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Milli Eğitim Bakanlığı | MEB Beşevler Kampüsü Yenimahalle Ankara başlıklı yazımız ile Milli Eğitim Bakanlığı | MEB Beşevler Kampüsü adres, Milli Eğitim Bakanlığı | MEB Beşevler Kampüsü harita ve Milli Eğitim Bakanlığı | MEB Beşevler Kampüsü telefon hakkında bilgiler verilmektedir.