Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) Şahinbey adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) Gaziantep müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) Harita

Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) Adres
Turgut Özal İöo, Karataş Mahallesi, 432. Sokak, No. 2, Şahinbey/Gaziantep

Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) Telefon
(342) 371 1099

Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Şahinbey ilçesinde bulunan Turgut Özal İlköğretim Okulu (Şahinbey) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) Şahinbey Gaziantep başlıklı yazımız ile Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) adres, Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) harita ve Şehit Adem Yavuz İlköğretim Okulu (Şahinbey) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.