Turan Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Turan Erkek Öğrenci Yurdu Kastamonu Merkez adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Turan Erkek Öğrenci Yurdu Kastamonu müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Turan Erkek Öğrenci Yurdu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Turan Erkek Öğrenci Yurdu Harita

Turan Erkek Öğrenci Yurdu Adres
İnönü Mahallesi, Yol Sokak, No: 73, Merkez, Kastamonu Merkez/Kastamonu

Turan Erkek Öğrenci Yurdu Telefon
(366) 212 9646

Kastamonu ilimizin Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Turan Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Kastamonu Merkez ilçesinde bulunan Turan Erkek Öğrenci Yurdu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Özel Kastamonu Sıla Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu Kastamonu Merkez Kastamonu başlıklı yazımız ile Özel Kastamonu Sıla Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu adres, Özel Kastamonu Sıla Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu harita ve Özel Kastamonu Sıla Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.