Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Ortahisar adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Trabzon müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Harita

Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Adres
Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi, Soğuksu Mahallesi, Kader Caddesi, No: 10, Trabzon Merkez, Ortahisar/Trabzon

Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Telefon
(462) 231 1140

Trabzon ilimizin Ortahisar ilçesinde bulunan Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Ortahisar ilçesinde bulunan Trabzon Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kavakmeydan Ticaret Meslek Lisesi Ortahisar Trabzon başlıklı yazımız ile Kavakmeydan Ticaret Meslek Lisesi adres, Kavakmeydan Ticaret Meslek Lisesi harita ve Kavakmeydan Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.