Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Harita

Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Adres
Bahçelievler Mahallesi, 1857. Sokak, No: 12, Pk: 33140, Bahçelievler Kampüsü, Yenişehir/Mersin

Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Telefon
(324) 325 3300

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Akdeniz Karpaz Üniversitesi Akdeniz Mersin başlıklı yazımız ile Akdeniz Karpaz Üniversitesi adres, Akdeniz Karpaz Üniversitesi harita ve Akdeniz Karpaz Üniversitesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.