Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Yenişehir adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Harita

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Adres
Bahçelievler Mahallesi, 16. Cadde, No: 1 / 7, 45 Evler Kampüsü, Pk: 33140, Yenişehir/Mersin

Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü Telefon
(324) 325 3300

Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Yenişehir ilçesinde bulunan Toros Üniversitesi 45 Evler Kampüsü iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) Yenişehir Mersin başlıklı yazımız ile Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) adres, Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) harita ve Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü (Merkez) telefon hakkında bilgiler verilmektedir.