TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu Zeytinburnu adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu İstanbul müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu Harita

TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu Adres
Toki Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İöo, Seyitnizam Mahallesi, Seyitnizam Caddesi, No: 63, Zeytinburnu/İstanbul

TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu Telefon
(212) 664 5069

İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Zeytinburnu ilçesinde bulunan TOKİ Seyit Nizam Şehit Semih Balaban İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan TOKİ Esenkent İlköğretim Okulu Ümraniye İstanbul başlıklı yazımız ile TOKİ Esenkent İlköğretim Okulu adres, TOKİ Esenkent İlköğretim Okulu harita ve TOKİ Esenkent İlköğretim Okulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.