TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu Talas adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu Kayseri müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu Harita

TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu Adres
Toki Şehit Levent Çetinkaya İöo, Yenidoğan Mh Toki Kümeevler No: 12, Talas/Kayseri

TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu Telefon
(352) 437 8020

Kayseri ilimizin Talas ilçesinde bulunan TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Talas ilçesinde bulunan TOKİ Şehit Levent Çetinkaya İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan TOKİ Şehit Mahmut Fatih Bedir Anaokulu Pınarbaşı Kayseri başlıklı yazımız ile TOKİ Şehit Mahmut Fatih Bedir Anaokulu adres, TOKİ Şehit Mahmut Fatih Bedir Anaokulu harita ve TOKİ Şehit Mahmut Fatih Bedir Anaokulu telefon hakkında bilgiler verilmektedir.