TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu Seyhan adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu Adana müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu Harita

TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu Adres
Yeşiloba Mahallesi, 46180 Sokak, Afet Evleri Civarı, Seyhan/Adana

TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu Telefon
(322) 427 2501

Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Seyhan ilçesinde bulunan TOKİ Şehit Fikret Yükseler İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan TİM Turkcell İletişim Merkezi Seyhan Adana başlıklı yazımız ile TİM Turkcell İletişim Merkezi adres, TİM Turkcell İletişim Merkezi harita ve TİM Turkcell İletişim Merkezi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.