TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu Karşıyaka adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu Harita

TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu Adres
Toki Karşıyaka Belediyesi İöo, Zübeyde Hanım Mahallesi, 7449 Sokak, No: 6, Karşıyaka/İzmir

TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu Telefon
(232) 361 4949

İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Karşıyaka ilçesinde bulunan TOKİ Karşıyaka Belediyesi İlköğretim Okulu iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan İzmir TOKİ Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi Karşıyaka İzmir başlıklı yazımız ile İzmir TOKİ Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi adres, İzmir TOKİ Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi harita ve İzmir TOKİ Karşıyaka Belediyesi Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.