Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi Tire adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi İzmir müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi Harita

Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi Adres
Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Yeni Mahallesi, Sakarya Caddesi, No: 1, Tire, İzmir, Tire/İzmir

Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi Telefon
(232) 512 1124

İzmir ilimizin Tire ilçesinde bulunan Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tire ilçesinde bulunan Tire Kız Teknik ve Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Selçuk İzmir başlıklı yazımız ile Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi adres, Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi harita ve Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.