Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Sur adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Diyarbakır müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Harita

Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Adres
Melikahmet Caddesi, Kesmeli Sokak, Sur/Diyarbakır

Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) Telefon
(412) 228 0768

Diyarbakır ilimizin Sur ilçesinde bulunan Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Sur ilçesinde bulunan Tevfik Fikret İlköğretim Okulu (Sur) iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Ergani Süleyman Nazif Anadolu Lisesi Ergani Diyarbakır başlıklı yazımız ile Ergani Süleyman Nazif Anadolu Lisesi adres, Ergani Süleyman Nazif Anadolu Lisesi harita ve Ergani Süleyman Nazif Anadolu Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.