Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgileri, açık tam adresi ve güncel telefon numarası sitemiz vasıtası ile sizlere ulaşıyor. Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Tarsus adresi ve tel numarası bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mersin müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz..

Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yetkilisi ile iletişime geçmek için telefon ve adres bilgileri;

Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita

Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Adres
Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İsmet Paşa Mahallesi, Rasim Dokur Caddesi, No: 9 Tarsus, Mersin, Tarsus/Mersin

Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Telefon
(324) 613 6021

Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile ilgili iletişim bilgileri üstteki gibidir. Türkiye’deki tüm ticari işletme ve kurumların adres ve telefon numaraları sitemiz veritabanında kayıtlıdır. Tarsus ilçesinde bulunan Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi iletişim bilgilerinin güncellenmesi gerekiyorsa, bizimle lütfen iletişim kurun ivedilikle güncelleyelim

Bir önceki firmamız olan Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi Tarsus Mersin başlıklı yazımız ile Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi adres, Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi harita ve Kasım Ekenler Ticaret Meslek Lisesi telefon hakkında bilgiler verilmektedir.